Idea

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z charakterystyką kampanii społecznej Ciało bez tajemnic:

Przełam stereotyp, pokonaj wstyd.
Rozmawiamy o tym, o czym milczą kobiety.

KAMPANIA SPOŁECZNA POŚWIĘCONA PROBLEMOM INTYMNYM KOBIET.

Jednoczymy siły i wspieramy się nawzajem, otwieramy usta kobiet, które do tej pory milczały i szczegółowo omawiamy wstydliwe tematy, takie jak:

  • nietrzymanie moczu (NTM)
  • obkurczanie pochwy
  • plastyka warg sromowych
  • higiena intymna

…I WIELE INNYCH TEMATÓW, KTÓRE POLSKI DOTYCHCZAS TRAKTOWAŁY JAKO TABU.

Cele kampanii

W ramach akcji organizujemy darmowe konsultacje lekarskie oraz zniżki dla kobiet, które dzięki nam podejmą się leczenia lub zdecydują na poddanie zabiegowi.

Witryna cialobeztajemnic.pl stanowi miejsce w sieci, gdzie poza ekspercką wiedzą i namiarami na specjalistów, będzie można przeczytać o polecanych produktach, jakie z pewnością przyczynią się zwalczenia problemu i polepszenia jakości życia kobiet.

Kampania Ciało bez tajemnic daje możliwość precyzyjnego dotarcia do kobiety, w której budzi się świadomość własnego ciała i rodzi się potrzeba zmian na lepsze! Komfort i zdrowie powinny stanowić symbiozę w nowoczesnym społeczeństwie. Ginekologia estetyczna – pozwala zmienić to, co budziło dyskomfort w naszym dotychczasowym życiu!

Czas trwania

Działania w ramach kampanii Ciało bez tajemnic będą trwały cały rok.

logo_ostateczne

Organizatorzy

Kampanię społeczną pod nazwą Ciało bez tajemnic zainicjowała Fundacja Smak Życia wraz z klinikami medycyny estetycznej oraz grupą mediów internetowych Incell Media Group.