Rekomendowane kliniki

rekomenrekomendowane klinikidowane kliniki
rekomendowane kliniki

Stworzyliśmy dla Państwa listę profesjonalnych i naprawdę godnych polecenia klinik w których wykonywane są zabiegi mające na celu uczynienie swoich pacjentek jeszcze piękniejszymi i szczęśliwszymi. Współpracują z nami fachowcy z dziedziny ginekologii, ginekologii estetycznej, a nawet dermatologii estetycznej. Zapraszamy do zapoznania się.

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii Uroda

klinikadr Monika Lelonkiewicz
ul. Szybka 7a , 50-421 Wrocław
tel. 609 602 212, 71/315 45 81
www.uroda.in , kontakt@uroda.in

Filozofią naszego Centrum  Uroda jest utworzenie Profesjonalnego i Przyjaznego dla pacjenta miejsca.

 Założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii Uroda, jest

Dr Monika Lelonkiewicz – międzynarodowy trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej. Specjalizuje się w technikach regeneracji skóry, reprezentując paryską szkołę French look i współpracuje z jej twórcą dr Benjaminem Ascherem. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie zaawansowanych technik podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Twórczyni pierwszej w Polsce, opatentowanej techniki w dermatologii estetycznej Hydrolift – nici hialuronowe®. Jest ambasadorką marki Restylane. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych, światowych wystąpień na zjazdach, konferencjach z dziedziny dermatologii estetycznej. Autorka artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej i kobiecej, przybliżających zagadnienia dermatologii estetycznej. Stworzyła unikalne, nieoperacyjne metody regeneracji skóry i poprawy wyglądu, stosując kwas hialuronowy i światło laserowe. Promuje naturalny wygląd oparty na zabiegach french touch, czyli mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów. Osiąga odmłodzenie bez efektu sztuczności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

 Dumą Urody jest włoska marka urządzeń laserowych Quanta System. Te najwyższej jakości urządzenia,  pomagają lekarzom osiągać doskonały efekt i gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Innowacyjne rozwiązania Quanta System, łączą opatentowane, zaawansowane technologie z długowieczną włoską tradycję upiększania .

Współpracujemy z Centrami i Klinikami Dermatologii i Chirurgii Plastycznej w Polsce, Portugalii, Brazylii, Niemczech, Szwecji , Rosji, RPA i Australii.

Jakość naszych usług została doceniona:

  • Zdobyliśmy certyfikat zaufania pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym Laur Pacjenta 2013 r.
  • Jesteśmy laureatem godła Medycyna Estetyczna 2013 roku
  • Uzyskaliśmy tytuł ambasadora marki Restylane w 2009 r.
  • Zostaliśmy uznani za Bezpieczny Gabinet  przez firmę Anteis w 2010r.

Prowadzimy szkolenia dla wizażystów. Założycielka Akademii Wizerunku, Lidia Woźnica- Sokołowska, jest wysokiej klasy specjalistą z dziedziny wizażu i stylizacji.  Jest także twórcą autorskiego programu szkoleń i kursów dla przyszłych makijażystów, oraz doradcą wizerunku ludzi biznesu i polityki. Współpracuje również z mediami, udzielając porad dotyczących zasad dobrego i harmonijnego wizerunku.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych pacjentów i zapewnić im najlepsze warunki, produkty i urządzenia, zgodnie z najnowszymi standardami na świecie.

Serdecznie zapraszamy

Klinika BeautyMeD

Klinika BeautyMeDKlinika BeautyMeD powstała z połączenia wiedzy i praktyki medycznej oraz prawdziwej pasji identyfikowania i spełniania potrzeb klientów, z inspiracji azjatyckim dążeniem do harmonijnego połączenia piękna wewnętrznego i zewnętrznego oraz z…. zamiłowania do perfekcji.

Naszym celem jest udostępnianie pacjentom najnowszych technologii i najlepszej jakości opieki medycznej w zakresie medycyny estetycznej,laseroterapii i ginekologii estetycznej.

Podwalinami naszej filozofii są szacunek dla Pacjentów i wysoka jakość opieki medycznej.

Ta filozofia w praktyce oznacza gwarancję tylko innowacyjnych, skutecznych i bezpiecznych technologii i preparatów posiadających certyfikaty jakości – polskie i światowe. Śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciw starzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnosimy nasze kwalifikacje.

Dr Krzysztof Miracki kieruje się satysfakcją swoich pacjentów i ściśle współpracuje z nimi w tworzeniu planu zabiegów, pomagając wybrać najbezpieczniejszy, przetestowany zestaw zabiegów, najlepiej dobrany do ich rzeczywistych potrzeb. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepsze, indywidualne rozwiązanie.

Wszystkie nasze wysiłki zmierzają do zrównoważenia pogoni za nowoczesnymi trendami poprawiania urody, zdobyczami medycyny i techniki, z etyką zawodu lekarza stawiającą na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i poprawę jakości życia Pacjenta.

Wartości, jakimi się kierujemy to uczciwość, szacunek i zaufanie.

Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Rzeszowie

Podkarpacki Oddział Wojewódzki w RzeszowieZnajdująca się w Rzeszowie placówka posiada wiele punktów informacyjnych, które udzielą szczegółowych informacji pacjentom (m.in. w Krośnie, Sanoku, Mielcu, Tarnobrzegu, Przemyślu). Zajmuje się leczeniem uzdrowiskowym, opieką całodobową i paliatywną, zajmuje się osobami poszkodowanymi w misjach, świadczy również usługi z zakresu rozwiązywania problemów kobiecych. Jest placówką ściśle współpracującą z NFZ.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w LegnicyMisja szpitala to „Niesiemy pomoc, dajemy zdrowie”. Przy szpitalu działa Fundacja „Otwarte serce”, która zajmuje się wspieraniem wszelkich działań służących propagowaniu zdrowia i ratowania życia. Jednym z jej celów jest wspomaganie placówek szpitalnych specjalistycznym sprzętem. Sam szpital posiada świetny oddział urologiczny, który wykonuje szereg zabiegów leczących choroby układu moczowego i płciowego. Z kolei oddział ginekologiczno-położniczy to nie tylko profesjonalna diagnostyka schorzeń kobiecych, ale także kompleksowe działania zabiegowe i pobyt w przyjemnych, „nieszpitalnych” warunkach. W gabinecie zabiegowym oddziału wykonuje się zabiegi termo-ablacji.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Zespół Opieki Zdrowotnej w BolesławcuZadaniem Zespołu jest udzielanie ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki zdrowotnej. Świetnie zorganizowany oddział ginekologiczno-położniczy zapewnia kompleksową diagnostykę chorób kobiecych oraz opiekę nad przyszłą mamą i jej dzieckiem. Jako nieliczni w Polsce posiadają specjalne łóżka porodowe, które umożliwiają przyjęcie najbardziej komfortowej dla rodzącej kobiety pozycji. Możliwe są nieodpłatne porody rodzinne (pod warunkiem, że partnerzy ukończyli Szkołę Rodzenia). Szpital bierze aktywny udział w kampanii „Rodzić po ludzku”. Zapewnia opiekę ginekologiczną na wysokim poziomie.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego we WrocławiuKlinika Ginekologii i Położnictwa, która wchodzi w zespół placówek podległych Szpitalowi Klinicznemu, przyjmuje najpoważniejsze przypadki medyczne z całego rejonu dolnośląskiego i całej Polski. Wykonuje każdego roku wiele zabiegów i operacji ginekologicznych, które wymagają sprzętu najwyższej jakości i wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego. Jako pierwsza w Polsce przeprowadziła taśmowy zabieg w leczeniu nietrzymania moczu. Klinika jest pierwszym w Polsce ośrodkiem, w którym zastosowano elektrody waloryzujące bipolarne w zabiegach histeroskopowych.

Prywatna Poliklinika „Na Grobli”

Prywatna Poliklinika „Na Grobli”NZOZ „Na grobli” istnieje od 2000 r., nieustannie się rozwijając i poszerzając swą działalność. Zabiegi ginekologiczne i położnicze przeprowadzane są w najwyższym standardzie i za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Jako jedna z nielicznych placówek zajmuje się również urologią dziecięcą.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we WrocławiuNa samym początku witają nas słowa: „Naszym celem jest dobro i zdrowie każdego pacjenta, który nas wybrał”. Polityka szpitala zdaje się odzwierciedlać motto, gdyż szpital ten jest bardzo często wybierany przez kobiety potrzebujące kompleksowej ginekologicznej. Szpital szczyci się możliwością przeprowadzenia bezpiecznego dla matki i dziecka, bezbolesnego porodu. Zapewnia kompleksową diagnostykę ginekologiczną i prowadzi konsultacje medyczne dla wielu innych ośrodków szpitalnych.

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczo-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczo-Położniczy im. E. Biernackiego w WałbrzychuMisją szpitala jest… zapewnienie uśmiechu na twarzach kobiet. Do pacjentki podchodzi się profesjonalnie i z życzliwością. Szpital nieustannie się rozbudowuje, modernizuje i uzupełnia sprzęt medyczny. Zapewnia nie tylko opiekę medyczną, ale również psychologiczną i duchową. Szczyci się możliwością przeprowadzenia BEZPŁADTNEGO, bezpiecznego dla matki i dziecka, bezbolesnego porodu.

PODZIEL SIĘ: