Kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą

Kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą

Kobiece strefy erogenne zazwyczaj kojarzą nam się z ustami, piersiami i łechtaczką. Postrzegamy je dosyć stereotypowo i tym samym zubażamy doznania płynące z erotycznych igraszek. Przedstawiamy kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą.

Uszy

Panie mają bardzo wrażliwe płatki uszu. Ich całowanie i delikatne muskanie, potrafi doprowadzić kobiety na skraj rozkoszy. Warto sprawdzić, jak partnerka reaguje na taką formę pieszczot i włączyć je do swojego repertuaru podczas gry wstępnej.

Szyja

Jest bogato ukrwiona i unerwiona, jej skóra jest bardzo cienka, dlatego wystarczy delikatny dotyk czy pocałunek, aby sprawić przyjemność kobiecie. Nie należy przesadzać z intensywnością pieszczot, gdyż z rozkoszy mogą one przemienić się w ból.

Wewnętrzna strona uda

O ile o uszach czy szyi czasem słyszymy w wywiadach z seksuologami, o tyle niewiele mówi się o wewnętrznej stronie ud. Pocałunki w tej strefie są dla kobiet niezwykle przyjemne, podobnie jak subtelny dotyk. Warto zaznaczyć, że panie mają dużo cieńszą skórę od mężczyzn i dotyk, który w przypadku panów jest przyjemny, dla kobiet może okazać się zbyt mocny i bolesny. Trzeba zatem nauczyć się wyczucia i nie reagować z oburzeniem na komunikat partnerki, że pewne miejsca trzeba traktować delikatniej. To cenna informacja zwrotna, która pozwala doskonalić sztukę ars amandi.

Nadgarstki

O tej części ciała zazwyczaj nie myślimy w kontekście gry wstępnej i erotycznych igraszek. Tymczasem wewnętrzna strona nadgarstków jest bardzo unerwiona i unaczyniona. Skóra charakteryzuje się tutaj cienkością i delikatnością, dlatego warto postawić na pocałunki oraz delikatne mizianie, by rozbudzić zmysły swojej partnerki.

Brzuch

W przypadku brzucha mamy do czynienia z jedynym miejscem na naszym ciele, gdzie pod spodem nie ma kości. To czyni tę strefę niezwykle wrażliwą na dotyk. Warto jednak do pieszczot brzucha podejść z rozwagą i wyczuciem. Pod spodem mamy bowiem wiele ważnych narządów, zbyt gwałtowne pieszczoty mogą okazać się bolesne.

Ramiona

Pocałunek w ramiona, delikatne muśnięcie tego fragmentu naszego ciała stanowi niezwykle zmysłowe przeżycie. U pań skóra ramion jest delikatna, a mięśnie mało wyrobione, co czyni tę strefę ciała niezwykle podatną na stymulację. Ta jednak powinna być subtelna, bo zbyt gwałtowna może okazać się nieprzyjemna.

Zapraszamy do współpracy!

Biuro
ul. Żniwna 3, 45-763 Opole Tel: 789 419 820
© Copyright Ciało Bez Tajemnic 2021