rekomenrekomendowane klinikidowane kliniki

Rekomendowane kliniki

Prywatna Poliklinika „Na Grobli”

Prywatna Poliklinika „Na Grobli”NZOZ „Na grobli” istnieje od 2000 r., nieustannie się rozwijając i poszerzając swą działalność. Zabiegi ginekologiczne i położnicze przeprowadzane są w najwyższym standardzie i za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Jako jedna z nielicznych placówek zajmuje się również urologią dziecięcą.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we WrocławiuNa samym początku witają nas słowa: „Naszym celem jest dobro i zdrowie każdego pacjenta, który nas wybrał”. Polityka szpitala zdaje się odzwierciedlać motto, gdyż szpital ten jest bardzo często wybierany przez kobiety potrzebujące kompleksowej ginekologicznej. Szpital szczyci się możliwością przeprowadzenia bezpiecznego dla matki i dziecka, bezbolesnego porodu. Zapewnia kompleksową diagnostykę ginekologiczną i prowadzi konsultacje medyczne dla wielu innych ośrodków szpitalnych.

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczo-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczo-Położniczy im. E. Biernackiego w WałbrzychuMisją szpitala jest… zapewnienie uśmiechu na twarzach kobiet. Do pacjentki podchodzi się profesjonalnie i z życzliwością. Szpital nieustannie się rozbudowuje, modernizuje i uzupełnia sprzęt medyczny. Zapewnia nie tylko opiekę medyczną, ale również psychologiczną i duchową. Szczyci się możliwością przeprowadzenia BEZPŁADTNEGO, bezpiecznego dla matki i dziecka, bezbolesnego porodu.

Be Sociable, Share!