Eksperci

Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najlepszych specjalistów dbających zawodowo o zdrowie i szczęście kobiet, a następnie poprosiliśmy ich o odpowiedź na kilka pytań. Jesteśmy pewni, że znajdą tutaj Państwo wiele ciekawych,  pouczających historii i opinii. Zapraszamy do czytania!
 
 
monika_lelonkiewiczMiędzynarodowy trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej. Specjalizuje się w technikach regeneracji skóry. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie zaawansowanych technik podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.Twórczyni pierwszej w Polsce, opatentowanej techniki w dermatologii estetycznej Hydrolift – nici hialuronowe®. Jest ambasadorką marki Restylane. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych, światowych wystąpień na zjazdach, konferencjach z dziedziny dermatologii estetycznej. Autorka artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej i kobiecej, przybliżających zagadnienia dermatologii estetycznej. Stworzyła unikalne, nieoperacyjne metody regeneracji skóry i poprawy wyglądu, stosując kwas hialuronowy i światło laserowe. Promuje naturalny wygląd oparty na zabiegach french touch, czyli mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów. Osiąga odmłodzenie bez efektu sztuczności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Monika Lelonkiewicz

 
 
 
 
 
abcdefLekarz Medycyny Estetycznej i współzałożyciel praktyki lekarskiej BeautymeD. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Jest w grupie pierwszych dziewięćdziesięciu certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.
Przez wiele lat mieszkał poza granicami Polski, między innymi w Azji gdzie zafascynował się azjatyckim dążeniem do harmonijnego połączenia piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Po powrocie do Polski, razem z żoną, założył praktykę lekarską BeautymeD, aby również w naszym kraju promować otwarte podejście do polepszania samopoczucia poprzez lepszy wygląd zewnętrzny. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Brał udział w kongresach naukowych i seminariach z zakresu medycyny estetycznej.

Krzysztof Miracki

 
 
 
 
 
abcdeAbsolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007) Pracuje jako asystent w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz Dziale Klinicznym Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych. Jest certyfikowanym kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract (2009), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Kamil Zalewski

PODZIEL SIĘ: