Jak działają masturbatory?

Jak działają masturbatory

Gdy omawiamy gadżety erotyczne, oczyma wyobraźni zazwyczaj widzimy wibratory. W ostatnich latach wzrasta samoświadomość wśród kobiet, wiele pań decyduje się na zakup tego typu urządzenia, aby lepiej poznać swoje ciało i dostarczyć sobie przyjemności. Tymczasem istnieją także gadżety erotyczne dla mężczyzn, w tym masturbatory. Co kryje się pod tym tajemniczym terminem? W naszym artykule zdradzamy, jak działają masturbatory.

 

Spis treści:

  1. Co to jest masturbator?
  2. Jak działa sztuczna pochwa?
  3. Dla kogo lalki erotyczne?
  4. Kiedy sprawdzają się symulatory seksu oralnego?
  5. Jakie zalety mają automatyczne masturbatory?
  6. Jak działają masturbatory analne?

Co to jest masturbator?

Pod pojęciem masturbator kryje się gadżet erotyczny adresowany do mężczyzn, który służy do stymulacji penisa.  Tego typu zabawki zazwyczaj zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić ich  użytkownikom jak najwięcej wrażeń. Uwzględniają one budowę anatomiczną panów. Masturbatory starają się też możliwie najdokładniej odzwierciedlić te części kobiecego ciała, które mogą być poddane penetracji, czyli  pochwę, usta i odbyt.  Wewnątrz tego typu gadżetów erotycznych często można też znaleźć specjalne rozwiązania, które zapewniają mężczyźnie intensywniejszą stymulację.

Jak działa sztuczna pochwa?

W przypadku mężczyzn heteroseksualnych największą popularnością cieszy się sztuczna pochwa. Co ciekawe, na rynku można znaleźć masturbatory, które powstały jako repliki miejsc intymnych popularnych aktorek filmów erotycznych.  Takowe oferuje m.in. sklep erotyczny Easytoys.pl. Tego typu gadżety swoim kształtem i specyfiką budowy wiernie odzwierciedlają kobiecą pochwę, dzięki czemu zapewniają doznania zbliżone do tych znanych z tradycyjnego stosunku waginalnego. Masturbatory imitujące pochwę świetnie sprawdzają się podczas seksu solo, gdy np. partnerka jest w delegacji, połogu lub w zaawansowanej ciąży i nie ma ochoty na współżycie.  Sztuczna pochwa stanowi również idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy pragną popracować nad przedwczesnym wytryskiem. Dzięki nim można nauczyć się odraczać przyjemność, a ta cenna umiejętność może przydać się podczas stosunku ze stałą partnerką.

Jak działa sztuczna pochwa

Dla kogo lalki erotyczne?

Niektórzy mężczyźni potrzebują masturbatorów, które możliwie najdokładniej oddają charakter prawdziwego partnera. Nie wystarcza im sztuczna pochwa trzymana w dłoni i poddawana penetracji. W ich przypadku sprawdzą się lalki erotyczne. Obecnie większość z nich posiada trzy otwory służące do penetracji: pochwę, odbyt i usta. W przypadku lalki erotycznej adresowanej do gejów pochwa została zastąpiona utwardzonym penisem. Osoby, które w danym momencie nie mają stałego partnera, a chcą jakoś rozładować napięcie erotyczne, powinny rozważyć to rozwiązanie. Jest ono stosunkowo niedrogie. Lalka erotyczna ma charakter gadżetu wielokrotnego użytku.  Ponadto można z nią spełnić swoje najskrytsze fantazje, nie ryzykując przy tym odrzucenia.

Kiedy sprawdzają się symulatory seksu oralnego?

Nie brakuje mężczyzn, którzy w sposób szczególny cenią sobie seks oralny. Pieszczenie penisa za pomocą ust potrafi dostarczyć niezapomnianych przeżyć. Gdy nie masz stałej partnerki lub twoja ukochana wyjechała do innego miasta, aby odwiedzić rodzinę, możesz sięgnąć po symulatory seksu oralnego.  Tego typu gadżety erotyczne wiernie naśladują blowjob.  Sex shop online Easytoys.pl oferuje wiele ciekawych modeli. Symulatory seksu oralnego nie tylko swoim kształtem i detalami wykonania przypominają prawdziwe usta. Posiadają one też funkcję ssania. Ponadto istnieją symulatory seksu oralnego, które automatycznie wykonują ruchy góra-dół.  Tego typu gadżety erotyczne mogą dostarczyć zróżnicowanych wrażeń zmysłowych, ponieważ zazwyczaj posiadają kilka typów wibracji. Symulatory seksu oralnego sprawdzą się także w przypadku mężczyzn, których partnerki nie przepadają za tą formą aktywności.

Kiedy sprawdzają się symulatory seksu oralnego

Jakie zalety mają automatyczne masturbatory?

Automatyczne masturbatory są zasilane bateriami lub ładowane za pośrednictwem kabla USB. Ich obsługa należy do łatwych i przyjemnych. Wystarczy tylko wcisnąć stosowny przycisk. Automatyczne masturbatory posiadają możliwość regulacji trybu pracy, poprzez wybór odpowiedniej prędkości oraz funkcji obracania lub pulsacji.  To właśnie obracanie i pulsacja czynią te gadżety tak wyjątkowymi na rynku.

Jak działają masturbatory analne?

Popularność seksu analnego wzrasta. Niektórzy mężczyźni uważają, że nic nie jest w stanie zastąpić doznań płynących z penetracji odbytu. Na rynku bez trudu kupimy nie tylko sztuczne pochwy, ale też sztuczne odbyty. Te pod względem konstrukcyjnym wiernie odzwierciedlają tę część ludzkiego ciała. Zapewniają duży ucisk penisowi. Masturbatory odbytu są dostępne w różnych wariantach. W sex shopie Easytoys.pl można kupić takie z funkcją wibracji oraz ogrywające rolę podwójnego masturbatora.

PODZIEL SIĘ: