Odmładzanie intymnych części ciała

Wraz z wiekiem ciało zmienia. Operacje plastyczne pomagają przezwyciężyć upływ czasu i sprawić, że zmiany nie będą aż tak bardzo widoczne. Również strefy intymne kobiet można „odmłodzić”, dzięki czemu ciało nie będzie sprawiało dyskomfortu.

Coraz popularniejszy zabieg

Odmładzanie intymnych okolic ciała kobiety to seria zabiegów coraz bardziej popularnych w ostatnich latach. Do poprawiania twarzy, modelowania sylwetki, powiększania i pomniejszania tego i owego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jednak również okolice intymne starzeją się i mogą wymagać różnych zabiegów nie tylko pielęgnacyjnych. Ginekologia estetyczna to dziedzina trudna, ale coraz bardziej popularna. Coraz więcej kobiet decyduje się z różnych powodów na przeprowadzenie tego typu zabiegów – często przyczyną są odbyte już wcześniej inne zabiegi chirurgiczne czy ciąże. Jest również możliwość skorzystania z niechirurgicznych zabiegów odmładzających za pomocą żelu Macrolane.

Wygląd stref intymnych może dla niektórych kobiet być powodem dyskomfortu w życiu intymnym. Powodów jest tyle, ile kobiet. Operacja plastyczna waginy może wpłynąć pozytywnie na funkcjonowanie kobiety. Jej zwężenie poprawi odczucia podczas stosunku seksualnego. Operacyjnie można zmniejszyć wielkość warg sromowych, odtworzyć błonę dziewiczą, powiększyć punkt G. Możliwości jest bardzo wiele i jedynym problemem może być precyzyjne określenie swojej potrzeby. Zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii plastycznej są zabiegami stosunkowo prostymi, przeprowadzonymi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Cieszą się popularnością zwłaszcza u Pań, których narządy płciowe uległy rozciągnięciu po ciąży.

Bez skalpela

Odmładzanie nie musi odbywać się wyłącznie przy użyciu skalpela. Popularne i krótkie zabiegi z wykorzystaniem żelu Macrolane również mogą znacząco wpłynąć na poprawę postrzegania własnego ciała. Żel Macrolane to naturalny preparat, który zapewnia czasową zmianę w miejscu użycia. Efekty utrzymują się nawet ponad rok, zaś sam zabieg jest szybki a okres powrotu do normalnego funkcjonowania – krótki.

Żel Macrolane służy do poprawiania konturu ciała i stosuje się go właściwie w każdym miejscu, które wymaga poprawy. Efekt po wstrzyknięciu Macrolane jest natychmiastowy. Dzięki niemu wagina stanie się bardziej elastyczna, zaś wybrane miejsca można powiększyć.

Odmładzanie okolic intymnych może polegać również na poprawie nawilżenia i napięcia skóry za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Wstrzykuje się go w okolice warg sromowych kobietom, które narzekają na problemy z suchością i elastycznością skóry. Dzięki temu zabiegowi kobieta nie będzie odczuwała bólu czy dyskomfortu podczas stosunku, zapobiegnie się też urazom i obtarciom. Skóra będzie bardziej nawilżona a dzięki temu bardziej odporna. Również pod względem estetycznym nastąpi zmiana – wargi sromowe lekko zwiększą swoją objętość.

Raz lub wielokrotnie

Zabiegi nieoperacyjne dają nietrwałe efekty. Zazwyczaj po upływie roku, jeśli kobieta czuje taką potrzebę, należy zabieg powtórzyć. Preparaty, które wstrzykuje się w ciało, tylko przez pewien czas utrzymują się w organizmie. Jeśli zależy pacjentce na efektach trwałych, należy skorzystać wtedy z ginekologii plastycznej.

PODZIEL SIĘ: