Kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą

Kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą

Kobiece strefy erogenne zazwyczaj kojarzą nam się z ustami, piersiami i łechtaczką. Postrzegamy je dosyć stereotypowo i tym samym zubażamy doznania płynące z erotycznych igraszek. Przedstawiamy kobiece strefy erogenne, które cię zaskoczą.

Uszy

Panie mają bardzo wrażliwe płatki uszu. Ich całowanie i delikatne muskanie, potrafi doprowadzić kobiety na skraj rozkoszy. Warto sprawdzić, jak partnerka reaguje na taką formę pieszczot i włączyć je do swojego repertuaru podczas gry wstępnej.

Szyja

Jest bogato ukrwiona i unerwiona, jej skóra jest bardzo cienka, dlatego wystarczy delikatny dotyk czy pocałunek, aby sprawić przyjemność kobiecie. Nie należy przesadzać z intensywnością pieszczot, gdyż z rozkoszy mogą one przemienić się w ból.

Wewnętrzna strona uda

O ile o uszach czy szyi czasem słyszymy w wywiadach z seksuologami, o tyle niewiele mówi się o wewnętrznej stronie ud. Pocałunki w tej strefie są dla kobiet niezwykle przyjemne, podobnie jak subtelny dotyk. Warto zaznaczyć, że panie mają dużo cieńszą skórę od mężczyzn i dotyk, który w przypadku panów jest przyjemny, dla kobiet może okazać się zbyt mocny i bolesny. Trzeba zatem nauczyć się wyczucia i nie reagować z oburzeniem na komunikat partnerki, że pewne miejsca trzeba traktować delikatniej. To cenna informacja zwrotna, która pozwala doskonalić sztukę ars amandi.

Nadgarstki

O tej części ciała zazwyczaj nie myślimy w kontekście gry wstępnej i erotycznych igraszek. Tymczasem wewnętrzna strona nadgarstków jest bardzo unerwiona i unaczyniona. Skóra charakteryzuje się tutaj cienkością i delikatnością, dlatego warto postawić na pocałunki oraz delikatne mizianie, by rozbudzić zmysły swojej partnerki.

Brzuch

W przypadku brzucha mamy do czynienia z jedynym miejscem na naszym ciele, gdzie pod spodem nie ma kości. To czyni tę strefę niezwykle wrażliwą na dotyk. Warto jednak do pieszczot brzucha podejść z rozwagą i wyczuciem. Pod spodem mamy bowiem wiele ważnych narządów, zbyt gwałtowne pieszczoty mogą okazać się bolesne.

Ramiona

Pocałunek w ramiona, delikatne muśnięcie tego fragmentu naszego ciała stanowi niezwykle zmysłowe przeżycie. U pań skóra ramion jest delikatna, a mięśnie mało wyrobione, co czyni tę strefę ciała niezwykle podatną na stymulację. Ta jednak powinna być subtelna, bo zbyt gwałtowna może okazać się nieprzyjemna.

PODZIEL SIĘ: