Wiotka skóra w okolicy warg sromowych

Proces starzenia nie zna litości, dotyka każdego elementu naszego ciała. Od skóry, kości, cebulek włosów, aż po sfery intymne. Do tej pory był do temat tabu, jednak coraz więcej kobiet przyznaje się, że pragnie odwrócić czas także „tam na dole”.

Czy jest to możliwe?

Na szczęście jest to w pełni możliwe. Zabiegi rewitalizacji okolic intymnych w świecie ginekologii estetycznej istnieją już od dłuższego czasu i cieszą się rosnąca popularnością. Korzystają z nich kobiety na całym świecie. Powodów mają wiele. Jedne robią to ze względów czysto estetycznych, inne pragną polepszyć swoje doznania w sypialni, a inne chcą poprawić komfort życia codziennego. Zabieg taki bowiem nie tylko sprawia, że wargi sromowe wyglądają lepiej, ale także rozwiązuje problemy związane z elastycznością oraz suchością skóry i śluzówki w okolicach intymnych.

Rewitalizacja okolic intymnych – odmłódź swoje wargi sromowe

Zabieg ten, do rewitalizacji okolic intymnych kobiet wykorzystuje kwas hialuronowy. Przed zabiegiem lekarze wymagają ogolenia intymnych części ciała. Polega on na wypełnieniu pod znieczuleniem miejscowym warg sromowych specjalnie przygotowanym preparatem. To jak dobre efekty osiągnie się dzięki zabiegowi w dużej mierze zależy od tego, jak dobrze rozprowadzony zostanie przez lekarza kwas hialuronowy. Przeprowadzenie zabiegu zalecane jest przede wszystkim kobietom, które posiadają wiotką i suchą skórę łechtaczki oraz warg sromowych. Innymi niemniej ważnymi wskazaniami są: częste urazy i otarcia zwiększające wrażliwość okolic intymnych, ból w okolicy sromu, świąd oraz utrata objętości tkanki okolic intymnych.

Rewitalizacja okolic intymnych jeśli zostanie przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę daje naprawdę widoczne i odczuwalne rezultaty. Po zabiegu skóra okolic intymnych staje się dużo bardziej elastyczna, odporna na uszkodzenia i otarcia, znika też świąd i ból. Nieznacznie widać też zwiększenie się warg sromowych. Takie efekty utrzymają się przez około rok.

Do zabiegu nie powinny podchodzić kobiety, które są w ciąży, mają infekcję lub uszkodzoną skórę w okolicach, gdzie ma być przeprowadzony zabieg.

PODZIEL SIĘ: