rekomenrekomendowane klinikidowane kliniki

Rekomendowane kliniki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w LegnicyMisja szpitala to „Niesiemy pomoc, dajemy zdrowie”. Przy szpitalu działa Fundacja „Otwarte serce”, która zajmuje się wspieraniem wszelkich działań służących propagowaniu zdrowia i ratowania życia. Jednym z jej celów jest wspomaganie placówek szpitalnych specjalistycznym sprzętem. Sam szpital posiada świetny oddział urologiczny, który wykonuje szereg zabiegów leczących choroby układu moczowego i płciowego. Z kolei oddział ginekologiczno-położniczy to nie tylko profesjonalna diagnostyka schorzeń kobiecych, ale także kompleksowe działania zabiegowe i pobyt w przyjemnych, „nieszpitalnych” warunkach. W gabinecie zabiegowym oddziału wykonuje się zabiegi termo-ablacji.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Zespół Opieki Zdrowotnej w BolesławcuZadaniem Zespołu jest udzielanie ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki zdrowotnej. Świetnie zorganizowany oddział ginekologiczno-położniczy zapewnia kompleksową diagnostykę chorób kobiecych oraz opiekę nad przyszłą mamą i jej dzieckiem. Jako nieliczni w Polsce posiadają specjalne łóżka porodowe, które umożliwiają przyjęcie najbardziej komfortowej dla rodzącej kobiety pozycji. Możliwe są nieodpłatne porody rodzinne (pod warunkiem, że partnerzy ukończyli Szkołę Rodzenia). Szpital bierze aktywny udział w kampanii „Rodzić po ludzku”. Zapewnia opiekę ginekologiczną na wysokim poziomie.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego we WrocławiuKlinika Ginekologii i Położnictwa, która wchodzi w zespół placówek podległych Szpitalowi Klinicznemu, przyjmuje najpoważniejsze przypadki medyczne z całego rejonu dolnośląskiego i całej Polski. Wykonuje każdego roku wiele zabiegów i operacji ginekologicznych, które wymagają sprzętu najwyższej jakości i wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego. Jako pierwsza w Polsce przeprowadziła taśmowy zabieg w leczeniu nietrzymania moczu. Klinika jest pierwszym w Polsce ośrodkiem, w którym zastosowano elektrody waloryzujące bipolarne w zabiegach histeroskopowych.

Be Sociable, Share!