Naturalne olejki do twarzy – 3 rzeczy, które musisz o nich wiedzieć

Naturalne olejki do twarzy
Towfiqu Barbhuiya z Unsplash

Obecnie coraz więcej uwagi przykłada się do produktów pochodzenia naturalnego czy tez ekologicznego – również i pojęcie vegan friendly nie jest tu bez znaczenia. Może warto zastanowić się więc i sięgnąć do korzeni naturalnej pielęgnacji skóry – do produktów takich jak naturalne olejki do twarzy, ale i całego ciała. Dzięki produktom pochodzenia naturalnego Twoja skóra stanie się lśniąca i pełna blasku, a Ty będziesz miał/a pewność, że korzystasz z bezpiecznych i skutecznych kosmetyków.

  1. Naturalne olejki do twarzy – co w nich jest?

  2. Co wybrać: naturalne olejki do twarzy czy produkty na bazie?

  3. Olejki do twarzy i całego ciała

Naturalne olejki do twarzy – co w nich jest?

Prawdopodobnie trafiłaś/es tutaj, ponieważ dotychczasowe kosmetyki, z których korzystałaś/eś, Cię zawiodły. Być może przesuszały Twoją skórę twarzy lub powodowały powstawanie niedoskonałości takich jak wągry czy zaskórniki w okolicach czoła lub/i nosa. Być może po prostu interesujesz się kosmetykami naturalnymi. Niezależnie od Twojej motywacji, cieszę się, że tu jesteś. Postaram się w kilku prostych słowach wyjaśnić Ci, dlaczego naturalne olejki do twarzy powinny stać się podstawą Twojej codziennej pielęgnacji skóry twarzy, ale tez i całego ciała. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych olejkach, zajrzyj na stronę internetową https://www.izielnik.pl/naturalne-olejki-do-twarzy. Decydując się na pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów przy użyciu takich produktów jak naturalne olejki do twarzy i całego ciała, wybierasz pielęgnację zgodną z natura. Olejki do twarzy posiadają szereg właściwości nawilżających, odżywczych, ale także antyoksydacyjnych. Dzięki temu skóra Twojej twarzy będzie zdrowa oraz promienna. Czyż nie brzmi to wspaniale? Zanim zaczniesz pielęgnację wykorzystująca naturalne olejki do twarzy, przyjrzyj się swojej skórze i włosom. Poobserwuj siebie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że olejki, które wybierzesz będą idealnie odpowiadać na potrzeby Twojej skóry.

Co wybrać: naturalne olejki do twarzy czy produkty na bazie?

Wybierając produkty, które są w stu procentach pochodzenia naturalnego, masz w pełni zagwarantowaną skuteczność. Często zdarza się, że produkty takie jak żele do twarzy, toniki czy kremy na swoich opakowaniach wychwalają cudowne właściwości naturalnych olejków. Owszem, właściwości olejków naturalnych są jak najbardziej potwierdzone. Nieco gorzej jednak wypada skuteczność owych produktów zawierających olejki w składzie, które, po przyjrzeniu się etykiecie, poza nazwą nie mają zbyt wiele wspólnego z naturalnością. Zdarza się, że kremy czy kosmetyki do twarzy posiadają jedynie 1-2 % wspomnianego olejku. Aż trudno uwierzyć! Kto z nas ma jednak czas, za każdym razem będąc w sklepie czy drogerii, czytać dziesiątki etykiet i setki składników. Ja na pewno nie. Dlatego tez wybieram produkt, który w 100% odpowiada na moje potrzeby – naturalne olejki do twarzy. Dzięki temu nie martwię się o skład i w spokoju dbam o swoją skórę.

Olejki do twarzy i całego ciała

Naturalne olejki do twarzy, ale czy na pewno jedynie do twarzy? Skóra twarzy- okolice oczu, szyja czy dekolt są szczególnie wrażliwe i podatne na nieodpowiednie kosmetyki. Dlatego też wybierając naturalne olejki do twarzy, możesz mieć pewność, że możesz stosować je także na całym ciele. Przeznaczenie „do twarzy” informuje jedynie o tym, że produkty – olejki są szczególnie polecane dla osób z wrażliwą skórą. Ponadto olejki świetnie sprawdzają się jako produkt stosowany w celu odżywienia włosów czy nawet skóry całego ciała.

PODZIEL SIĘ: